Historia naszego biura księgowego

Rozliczanie z zakresu księgowościObecnie prowadzimy działalność jako Kancelaria Finansowo-Księgowa „SALDO” Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Wcześniej funkcjonowaliśmy na rynku jako Biuro Rachunkowe SALDO s.c. Usługi z zakresu księgowości świadczymy do 1995 roku, a dzięki dynamicznemu rozwojowi i efektywnej współpracy ze stale powiększającym się gronem Klientów, mogliśmy przekształcić nasze biuro księgowe w nowoczesną kancelarię finansowo-księgową.

Korzystając z bogatego doświadczenia Biura Rachunkowego „Saldo”, zapewniamy swoim Klientom szeroki wachlarz usług z zakresu księgowości oraz oferujemy pełną obsługę prawną. Wdrażamy nowych przedsiębiorców w kwestie podatkowe i księgowe. Swoje usługi świadczmy dla osób prowadzących działalności oraz firm z regionu. Wspieramy firmy i przedsiębiorstwa na etapie tworzenia i rozwoju biznesu, oferując pomoc we wszystkich kwestiach związanych z prawem podatkowym.

Prowadzenie ksiąg handlowych i inne usługi

Pomożemy w prowadzeniu pełnej dokumentacji przedsiębiorstwa oraz uporządkowaniu spraw związanych z prowadzeniem ksiąg handlowych. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas, wcześniej przeznaczony na ewidencję. Pracownicy naszej Kancelarii, dokładają wszelkich starań, by współpraca z Klientem przebiegała bez zakłóceń. Dla każdego z naszych Klientów przygotowujemy ofertę indywidualnie dostosowaną do jego oczekiwań.

Zakres naszej działalności obejmuje województwo śląskie, zwłaszcza takie miejscowości, jak: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź i Sosnowiec.

Swoje usługi świadczymy na podstawie świadectw kwalifikacyjnych nr: 7571/98, 22676/01.